• Afgelopen zaterdag heeft onze trouwe selectiesponsor Bestbouw Haastrecht bijgetekend voor 4 jaar als selectiesponsor! Als voetbalvereniging willen we onze waardering uitspreken voor de ongelooflijke steun van deze sponsor. Zonder hun support zouden we niet zo ver gekomen zijn! 🙏⚽

    Dankzij Bestbouw kunnen we investeren in de ontwikkeling van onze talentvolle selectiespelers en het upgraden van onze faciliteiten. Bestbouw helpt om onze ambities waar te maken en het voetbalplezier te vergroten voor onze leden! Als tegenprestatie kom je het logo van dit BouwGarant bouwbedrijf tegen op alle kleding van de selectie: heren 1, 2 en de JO23-1. 🤗

    Zelf bouwwensen of meer informatie inwinnen over Bestbouw? Kijk op www.bestbouw.nl voor alle informatie!

    Het bestuur en de sponsorcommissie wenst Bestbouw goede zaken en bedanken Johan en Wim hartelijk voor het vertrouwen in VV Haastrecht. Samen streven we naar succes op en buiten het veld! 💪🏆 #Dankbaarheid #Sponsorship #VoetbalFamilie