• Wij zijn dit seizoen weer gestart met de activiteitencommissie om deze weer nieuw leven in te blazen. De activiteitencommissie bestaat op dit moment uit 4 leden, Peter van Leeuwen, Corine Groenendijk, Sharony Straver en Marjolein van Arkel-Tukker. Wij hebben dit weer opgepakt om buiten het voetballen om nog andere leuke activiteiten te organiseren. Na de Corona zijn er verschillende activiteiten komen te vervallen. Er zijn nog wel wat activiteiten die jaarlijks terug kwamen zoals het pieten voetbaltoernooi, zaalvoetballen in de kerstvakantie, tentenkamp en het Valencia voetbalkamp in die zomervakantie. Naast deze activiteiten willen wij toch weer wat meer gaan organiseren en hebben wij al een planning gemaakt met diverse activiteiten erop.

  Maar hierbij hebben wij hulp nodig!

  Per activiteit zijn wij op zoek naar een aantal leden die de verantwoordelijkheid krijgen om deze te organiseren. Wij als activiteitencommissie kijken met jullie mee welk budget er beschikbaar is, om welke doelgroep het gaat etc.

  Er zijn diverse activiteiten waar we hulp voor zoeken:

  • Zaalvoetbal, in de kerstvakantie
  • Nieuwjaarsreceptie
  • Sportquiz avond
  • Naar een wedstrijd met de jeugd
  • meidenmiddag
  • Vrijwilligersavond
  • Seizoensopening
  • En de activiteitencommissie

  Zoals jullie zien zijn we dringend op zoek om al deze leuke activiteiten te kunnen organiseren. Zoals het slogan luidt " VELE HANDEN MAKEN LICHT WERK " maar ook veel plezier! Dus denk jij nou, dit lijkt mij wel wat om te doen! Reageer dan snel en mail naar: activiteitencommissie@vvhaastrecht.nl

  En hopelijk spreken wij jou snel!

  Met sportieve groet,

  de Activiteitencommissie van de VVH.

  Automatische concepten 6